Klinika Orising
Przywracamy życie Twoim włosom


W Klinice ORISING pracujemy na kosmetykach renomowanych firm: Orising, Eliokap i Hair loss  w trychologii oraz Kemon w salonie fryzjerskim. Stosujemy wyłącznie produkty naturalne, które z powodzeniem przeszły testy pod względem braku działań ubocznych, mogących wywołać alergię.

kosmetyki trychologiczne - Do zabiegów trychologicznych wykorzystujemy eksluzywne produkty firmy Orising, Eliokap, Hair loss, które są wyprodukowane na bazie naturalnych minerałów i ziół, przebadane i testowane klinicznie oraz dermatologicznie.

kosmetyki fryzjerskie
- Kemon jest włoską firmą z ponad pięćdziesięcioletnią historią. Produkuje wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wśród szerokiej gamy produktów marki Kemon nasze Klientki z łatwością odnajdą preparaty odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Linie kosmetyczne Kemon zostały bowiem stworzone z myślą o rozwiązywaniu wszelkich problemów, które mogą pojawić się podczas pielęgnacji włosów.Klinika ORISING Trychologia i Salon Fryzjerski C.H. PANORAMA

Al. Witosa 31 lok. 103A, 00-710 Warszawa, woj. mazowieckie

tel. (22) 858 33 44, e-mail: jolantatrzeciakowska@tlen.pl